Posnet Thermal FV EJ , 2M

Kasy i drukarki fiskalne Fiskalne wyposażenie dla Twojej firmy.

Posnet Thermal FV EJ

2011-01-01 15:43:10

Popularna drukarka fiskalna Posnet Thermal FV EJ – już w sprzedaży! Wysoka wytrzymałość urządzenia, niezawodność oraz atrakcyjne wzornictwo to cechy szczególne modelu  Posnet Thermal FV EJ.

To kolejna wersja najpopularniejszej drukarki fiskalnej w Polsce. Drukarka Thermal FV EJ przystosowana jest do długotrwałej pracy w placówkach handlowych i usługowych o dużym natężeniu ruchu. Drukarkę cechuje wysoka wytrzymałość i  niezawodność. Wyposażona jest w moduł kopii elektronicznego paragonu, dzięki czemu możliwe jest zastąpienie tradycyjnie drukowanych kopii paragonów - zapisem elektronicznym na karcie SD lub SDHC. Warto zwrócić uwagę na to, iż na małej karcie SD o pojemności 2GB można zapisać zawartość co najmniej 3330 standardowych rolek papieru!

Drukarka fiskalna Thermal FV EJ posiada monitor transakcji umożliwiający integrację urządzenia z systemami wideomonitoringu sklepowego oraz funkcję drukowania faktur VAT. System raportów i wydruków umożliwiający obsługę transakcji elektronicznych oraz możliwość komunikacji bezprzewodowej - bluetooth, wzbogaca funkcjonalność modelu Thermal FV EJ.

Konstrukcja drukarki została oparta na najnowocześniejszych rozwiązaniach technologicznych z wykorzystaniem materiałów najwyższej jakości. Nowoczesne wzornictwo i niespotykana dbałość o detale podkreślają luksusowy i ekskluzywny charakter drukarki fiskalnej Thermal FV EJ.

Sprawdź specyfikację

Nowości

Wydarzenia

 
© 2010 Kasy fiskalne 2M - Projektowanie stron www